Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılından beri eğitim sektöründe hizmet veren firmamız insan merkezli ve şeffaflığı kendine ilke edinmekte, kalite merkezli bir hizmet anlayışı ile sektörde yer almaktadır. Sahip olduğumuz bu tecrübeyi, alanında Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına hakim, eğitim bilimci ve insan kaynakları alanında yetkin uzman personelimizle birlikte Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan özel öğretim kurumları işlemlerinizi açılış öncesi ve sonrası takip ediyor; hizmet verdiği tüm tarafların, en kaliteli hizmetlerle buluşmasına aracılık ediyor. Sahip olduğumuz tecrübeyle sizleri yüksek maliyetlerden korumayı amaçlıyor, özel öğretim kurumları işlemlerinde hızlı ve sorunsuz çözümler sağlıyoruz. Yenilikçi bir anlayışla, veriye dayalı, şeffaf ve önleyici bir rehberlik ve hizmet anlayışını kendimize şiar ediniyoruz.

İLKELERİMİZ:

1 Kaliteli ve Kuruma Özel Hizmet
2 Etkili ve Verimli Süreç Yönetimi
3 Şeffaf Hizmet Anlayışı
4 Dinamik ve Yenilikçi Bakış Açısı
5 Anlık iletişim İmkanı 6 Sürekli etkileşim 7 Önleyici Rehberlik

Misyonumuz


Amacımız girişimcilerin hızlı bir şekilde işlemlerini sonuçlanmasına yardımcı olmaktır. Özel okul açmak isteyen, özel okul devir yapmak isteyen, özel okul kurucu değişikliği yapmak isteyen, özel okul yerleşim planı ve kontenjan değişikliği yapmak isteyen, Özel okullarda yapılacak olan ücret ilanı girişi, e okul bilgi girişi, Kurumnet in ve MEBBİS sisteminin yönetilmesi bizimle çok daha kolay olacaktır. Bunun yanında özel öğretim kurslarına ait tüm destek hizmetlerini almak isteyen girişimcilerin İşlerinin hızlı, daha kolay ve daha ekonomik sonuçlandırılmasına yardımcı olmak amacıyla kurulduk.

 

Vizyonumuz


Özel eğitim-öğretim kurumu açmak isteyen kurucuların ve kurumların yönetmelikte yer alan süreçlerinin hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlamak, kurumun geliştirilmesi için ihtiyaçlarını karşılamak ve Türkiye’deki eğitim faaliyetlerini iyileştirmektir.