Kişi ve Kurumlara Kariyer Danışmanlığı

Kişi ve Kurumlara Kariyer Danışmanlığı

Gelecekte olmak istediğiniz yere sağlam adımlar atarak çıkmak ister misiniz? Cevabınız evetse mesleki hedeflerinize ulaşabilmeniz için yol gösterici olarak yanınızda yer aldığımız, eylem planı oluşturma ve farkındalık arttırma çalışmalarımızla profesyonel destek verdiğimiz Kariyer Danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İleride severek yapacağınız bir mesleğinizin olması, iş hayatında kendinizi gösterebilmeniz, yaşam ve kariyer hedeflerinizin netleşmesi, kurumsal imajınızı ve algınızı oluşturmanız için bir danışmana ihtiyacınız var.

Kurumsal Hizmetler

İster kariyerinizi planlamak için, isterseniz kariyerinizi geliştirmek için başvurabileceğiniz Kariyer Danışmanlığı; kendisine uygun mesleği seçmek isteyenler ya da mevcut kariyerini iyileştirmek ve geliştirmek isteyenler, iş ortamında etkinliğinin ve verimliliğinin artmasını isteyenler, yöneticiler ve iş dünyasına yeni adım atacak olanlar için kişisel farkındalık yaratacak. Gelin, geleceğinizi birlikte planlayalım.

Kariyer Danışmanlığı Kimler İçin Gerekli?

  • Lise ve Üniversite Öğrencileri
  • Üniversiteden Yeni Mezun Kişiler
  • Kariyerlerinden Mutsuz Olan Kişiler

Neler Kazanacaksınız?

Kariyer Danışmanlığı kapsamında ilk olarak kendinizi ve becerilerinizi daha iyi tanıyacak, hayatınızın amacını ve hedeflerinizi konumlandırabileceksiniz. Uzman bakış açımızla ve yılların getirdiği eğitimcilik deneyimi ile sizin için en uygun mesleği seçebileceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz işi yaparken nasıl daha verimli olacağınızı öğreneceksiniz. Var olan potansiyelinizin açığa çıkarılacağı Kariyer Danışmanlığı ile fırsatları değerlendirmeyi öğrenecek, kurumsal hayatta yer edinmenin püf noktalarına hakim olacaksınız. Başarılı mülakatlar sizden sorulacak, kariyer basamaklarını hızla çıkacaksınız.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.