Bina Çevresi Sağlık Raporu

Özel Okul ve Kurs Açmak İçin Bina Çevresinin Sağlık Yönünden Uygun Olduğu Raporunun Alınması

MEB onayı almak ya da kurumunuzu MEB’e bağlamak için ilk olarak MEB standartlar yönergesine uygun hareket etmeniz ve gerekli raporları edinmeniz gerekmektedir. Binanızın sağlam olduğuna dair rapor aldıktan sonra binanın bulunduğu yerin ve çevresinin eğitim – öğretime engel teşkil edecek unsurları barındırmadığına dair sağlık raporu da almanız gerekecektir. MEB Danışmanlık olarak bizler de bu amaçla binanızın ve bina çevresinin sağlık yönünden uygun olduğuna dair raporun alınmasını sağlamaktayız. MEB standartlar yönergesine ve yönetmeliğe uygun bir şekilde başvuru işlemlerini tamamlamakta ve süreci takip etmekteyiz. Bina çevresinin sağlık yönünden uygun olduğuna dair raporu almanızı sağlayacak:
  • Çevre düzenlemelerini,
  • Yönetmeliğe uygun şekilde iyileştirme, tadilat ve onarım planlamasını da yapmaktayız.
Hem maliyet hem de zaman kayıplarından sizi kurtararak başvuru sürecinizin eksiksiz ve hızlı sonuçlanmasını sağlamaktayız. İlgili mercilere başvurarak raporu temin ederken başvuru dosyasında olması gereken diğer belgeleri de temin etmekteyiz. Tüm bu süreçler sonunda bina çevresinin eğitim – öğretim açısından sağlıklı olduğu ve öğrenciler için herhangi bir sağlık problemi yaratmayacağına dair raporunuzu alarak en önemli başvuru adımlarından birini tamamlamaktayız. Kurumunuz için gerekli raporların temin edilmesi için uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.