Kişi ve Kurumlara Performans Yönetimi Danışmanlığı

Kişi ve Kurumlara Performans Yönetimi Danışmanlığı

MEB’e bağlı özel okullarda, rehabilitasyon merkezlerinde, muhtelif kurslarda, öğrenci yurtlarında ve sürücü kurslarında görev yapan kurucuların, çalışanların ve eğitmen kadrosunun daha iyi çalışma performansına sahip olması için uzmanından Performans Yönetimi Danışmanlığı!

Kurumsal Hizmetler

Mevcut performansınızı daha iyi hale getirecek teknik ve pratik bilgiye sahip olmak, performans değerlendirme yöntemlerini öğrenmek, eğitim kurumunuzu geliştirecek çalışma stratejilerini belirleyebilmek, kurumsal ve bireysel hedefler oluşturmak için performans yönetimi danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Performans problemlerinizi çözebilir, yönetim ve eğitim aşamalarında daha aktif bir çalışma düzenine sahip olabilirsiniz. Gelin, size özel performans stratejilerini birlikte belirleyelim…

Performans Yönetimi Danışmanlığı Kimler İçin Gerekli?

  • Özel Okul Yöneticileri
  • Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Yöneticileri
  • Dönüşüm Okulları Yöneticileri
  • Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları Yöneticileri
  • Özel Öğrenci Yurdu Yöneticileri
  • Üst ve Orta Çaplı Firma Yöneticileri

Neler Kazanacaksınız?

Kurumsal Performans Danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak performans düşüklüklerinin nedenlerini öğrenecek, performansı yönetmeyi sağlayacak püf noktalarına hakim olacaksınız. Böylece çalışanlarınızın performanslarını arttırarak daha başarılı bir yönetici olacaksınız. Performans ölçüm yöntemlerini öğrenerek kurumunuzda nitelikli çalışan barındırabileceksiniz. Ayrıca çalışmayı engelleyen fiziki koşulları ortadan kaldırabilecek, çalışanlar arası çatışmaları ve stres faktörlerini önleyerek diğer kurumlardan daha bilinçli ve vizyonlu hale geleceksiniz.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.