Eğitim ve Mevzuat Danışmanlığı

Eğitim ve Mevzuat Danışmanlığı

Bilindiği üzere; kurumlarımız birçok mevzuat karmaşası içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bununla birlikte personel yetersizliği, siyasi nedenler ve maddi imkânsızlıklar kurumun kapasitesini kısıtlamaktadır. Bu anlamda danışmanlık hizmeti almak birçok kurum için avantajlı olmaktadır. Danışmanlık hizmetinin maliyeti ve yapılan işlerin niteliği karşılaştırıldığı zaman alınan doğru danışmanlık hizmetinin birçok açıdan avantaj sağladığı görülmektedir. Kurumlarımızda ihtiyaç konusu olan alanlarına yönelik danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık hizmetimiz kapsamında hizmet sunduğumuz alanlar ile ilgili; kurumunuz tarafından ihtiyaç duyulan bir konu ile ilgili anlaşma yaparak sadece o konuda destek alabilir veyahut birkaç konuda kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik destek sunacağımız şekillerde modellenmektedir. Kurumsal danışmanlık hizmetimiz, kurumsal aidiyet oluşturmaya, kurumsal kapasiteyi artırmaya, kurumsal kimlik oluşturmaya, çalışanın performansını ve memnuniyetini yükseltmeye, kurumun işlevselliği ve üretkenliğini geliştirmesine yönelik yapılan analizleri ve iyileştirmeleri içermektedir. Bunlarla beraber asıl olan hedef kurumsal farkındalık oluşturarak tüm unsurların mevzuata uygun, etkin ve verimli şekilde çalışmasını sağlamaya yöneliktir

Kurumsal Hizmetler

Hem yönetimde hem de eğitim-öğretimde doğru personel atama, görev, yetki ve sorumlulukları belirleme ile öğrenci ilişkilerinde başarı sağlamak için gerekli olan IK danışmanlığı sayesinde eğitim kurumunuzda başarılı bir kadro çalıştıracak; böylece potansiyel öğrenci kitlenizi arttıracak, profesyonel ve kurumsal bir görünüme sahip olacaksınız.

İnsan Kaynakları Danışmanlığı Kimler İçin Gerekli?

  • Özel Okullar
  • Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri
  • Dönüşüm Okulları
  • Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları
  • Özel Öğrenci Yurtları
  • Üst ve Orta Çaplı Firmalar
  • Yöneticiler ve Kurum Müdürleri

Neler Kazanacaksınız?

İnsan Kaynakları Danışmanlığı hizmetimiz ile eğitim merkezinizin organizasyon şemasının oluşturulmasını sağlayarak gerekli kadro ihtiyaçlarını belirleyebilecek, yeni birimler kurarak kadronuzu genişletebilecek, çalışma yönetmeliklerinizi ve disiplin sistemlerinizi kurabileceksiniz. Kurumsal ücret yönetim sistemini kurarken prosedürleri hazırlamayı öğrenecek, sorunların çözümünde ihtiyacınız olacak kuralları oluşturarak sağlam dayanağı olan bir kurum kuracaksınız.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.