Yangın Merdiveni ve Yangın Kapılarının Yaptırılması

Özel Okul ve Kurs Açmak İçin Yangın Merdiveni ve Yangın Kapılarının Yaptırılması

MEB onayı almak için gerekli olan yönetmelik ve prosedürlerde yer alan yangın merdiveninin binaya ekletilmesi ve yangın kapılarının standartlara uygun şekilde yaptırılması gerekmektedir. Aksi halde kurumunuzun MEB başvurusu onaylanmayacaktır. MEB Danışmanlık olarak bizler de bu amaçla binanızın yangın merdiveni ve yangın kapılarının yaptırılmasını sağlamaktayız. İtfaiye raporunu da almanızı sağlayacak bu süreçleri yürüterek MEB standartlar yönergesini ve öğretim yönetmeliğini yerine getirmekte ve başvuru işlemlerini başarıyla tamamlamaktayız. Yangın merdiveni ve yangın kapılarının yaptırılması sürecinde:
  • Binanın planının çıkarılması,
  • Yangın merdiveninin temini ve binaya eklenmesi,
  • Yangın kapılarının yaptırılması,
  • Yangın alarmlarının eklenmesi dahil tüm ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz.
Hem maliyet hem de zaman kayıplarından sizi kurtararak başvuru sürecinizin eksiksiz ve hızlı sonuçlanmasını sağlamaktayız. Yangın merdiveni ihtiyaçlarınızı gidererek öğrencilerinizin güvenle eğitim almalarını garantilemekteyiz. Tüm bu süreçler sonunda başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını sağlayacak en önemli adımlardan birini atmış olmaktayız. Kurumunuz için gerekli raporların temin edilmesi için uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.