İtfaiye Raporu

Özel Okul ve Kurs Açmak İçin Yangın Önlemlerinin Alındığına Dair Raporun Alınması
Özel okul ve kurs açılışı için MEB Özel Öğretim Kurumları yönetmeliğinde belirtildiği gibi açma koşullarını sağlayacak belgelerin temini gereklidir. Bu belgelerden biri de binada yangına karşı gerekli önlemlerin alındığına ilişkin itfaiye müdürlüğünden alınan rapordur. Yangın merdivenlerinin ve yangın çıkış kapılarının yapıldığını, herhangi bir yangın tehlikesi durumunda öğrencilerin güvenle binadan çıkabileceklerinin belgelendiği itfaiye raporunu sizler için temin etmekteyiz. MEB standartlar yönergesine ve yönetmeliğe uygun bir şekilde başvuru işlemlerini tamamlamakta ve süreci takip etmekteyiz. Binada yangın önlemlerinin alındığına dair raporu almanızı sağlayacak:
  • Yangın merdiveninin binaya eklenmesi,
  • Yangın çıkış kapılarının yaptırılması,
  • Hem maliyet hem de zaman kayıplarından sizi kurtararak başvuru sürecinizin eksiksiz ve hızlı sonuçlanmasını sağlamaktayız.
İlgili mercilere başvurarak itfaiye raporunu temin ederken başvuru dosyanızın eksiksiz olmasına dikkat etmekteyiz. Tüm bu süreçler sonunda binanızın yangın önlemlerinin alındığına dair raporunuzu alarak en önemli başvuru adımlarından birini tamamlamaktayız. Kurumunuz için gerekli raporların temin edilmesi için uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.