Bina Sağlamlık ve Dayanıklılık Raporu

Özel okul ve kurs açmak için öncelikli olarak binanızın MEB standartlar yönergesine uygun hale getirilmesi gerekir. Kurumun sınıf yapılarının ve binaların MEB şartlarına uygun olması, binanın depreme dayanıklı ve öğrencilerin eğitim yapması için herhangi bir engel teşkil etmemesi gerekir. MEB Danışmanlık olarak bizler de bu hedefle MEB onayı almak için gerekli olan binanın sağlam ve dayanıklı olduğuna ilişkin teknik raporunun yönetmelik ve yönergelere uygun şekilde alınmasını sağlamaktayız. Hem maliyet hem de zaman kayıplarından sizi kurtararak başvuru sürecinizin eksiksiz ve hızlı sonuçlanmasını sağlamaktayız. Bina sağlamlık ve dayanıklılık raporunu almanızı sağlayacak:
  • Binanızın mevcut projesine göre yerinde kontrolü,
  • Bina yerleşim planının çizilmesi,
  • Bina direnç ve basınç testlerinin yaptırılması,
  • Yönetmeliğe uygun şekilde iyileştirme, tadilat ve onarım planlaması,
  • Dayanıklılık raporu için tüm belgelerin temini ve başvuru işlemlerini yürütmekteyiz.
Tüm bu süreçler sonunda bina sağlamlık ve dayanıklılık raporunuzu alarak en önemli başvuru adımlarından birini tamamlamaktayız. Kurumunuz için gerekli raporların temin edilmesi için uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.