MEB Danışmanlık Hizmetleri

Eğitim ve Mevzuat Danışmanlığı

Bilindiği üzere; kurumlarımız birçok mevzuat karmaşası içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bununla birlikte personel yetersizliği, siyasi nedenler ve maddi imkânsızlıklar kurumun kapasitesini kısıtlamaktadır. Bu anlamda danışmanlık hizmeti almak birçok kurum için avantajlı olmaktadır. Danışmanlık hizmetinin maliyeti ve yapılan işlerin niteliği karşılaştırıldığı zaman alınan doğru danışmanlık hizmetinin birçok açıdan avantaj sağladığı görülmektedir. Kurumlarımızda ihtiyaç konusu olan alanlarına yönelik danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık hizmetimiz kapsamında hizmet sunduğumuz alanlar ile ilgili; kurumunuz tarafından ihtiyaç duyulan bir konu ile ilgili anlaşma yaparak sadece o konuda destek alabilir veyahut birkaç konuda kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik destek sunacağımız şekillerde modellenmektedir. Kurumsal danışmanlık hizmetimiz, kurumsal aidiyet oluşturmaya, kurumsal kapasiteyi artırmaya, kurumsal kimlik oluşturmaya, çalışanın performansını ve memnuniyetini yükseltmeye, kurumun işlevselliği ve üretkenliğini geliştirmesine yönelik yapılan analizleri ve iyileştirmeleri içermektedir. Bunlarla beraber asıl olan hedef kurumsal farkındalık oluşturarak tüm unsurların mevzuata uygun, etkin ve verimli şekilde çalışmasını sağlamaya yöneliktir.
2

Bizimle İletişime Geç

Danışmanlık Hizmetleri

Özel Muhtelif Kursların yüksek standartlarda olması, sınıf yapılarının ve binaların MEB şartlarına uygun olması, eğitim içeriklerinin MEB’e uygun olması gerekmektedir. Bu bağlamda Özel Muhtelif Kurslar açma işlemleriniz için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmanız sürecin kısalmasında sizlere avantaj sağlayacaktır. Hem maliyet hem de zaman kaybından kurtulmak için danışmanlarımız sizlere süreç boyunca destek olmaktadır.

Danışmanlık İçin Fiyat Bilgisi ve Teklif Al

Özel kurs ve okul açma danışmanlığı, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.